Fotografia przyrodnicza

Fotografia architektury

Fotografia krajobrazowa

Fotografia przyrodnicza

Warsztaty fotografii przyrodniczej, które odbywają się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu mają na celu zapoznanie Was z wszystkim aspektami fotografowania otaczającej przyrody. W roku 2016 skupiać się będziemy głównie na kadrach zbliżeniowych oraz makrofotografii.

Będziemy, krótko powiedziawszy fotografować wszystko co ożywione i nieożywione w naszym otoczeniu.

W fotografii krajobrazu poznasz ważne zasady kompozycyjne. W fotografii zwierząt nauczysz się fotografować zarówno dzikie zwierzęta jak i zwierzęta domowe i gospodarskie. W fotografii ptaków dowiesz się jak robić dynamiczne kadry ptaków z ukrycia z podejścia z samochodu, jak komponować i kadrować obraz oraz jak idzie wyszukiwać odpowiednich kadrów, odpowiednich gatunków ptaków, przy okazji odwiedzimy ciekawe miejscówki które dadzą nam możliwość uchwycenia ciekawych gatunków i interesujących miejsc przyrodniczych. Dowiesz się jak fotografować gady i płazy w ich naturalnym środowisku.

W przypadku roślin nauczymy Cię kompozycji stosowanej przez wielu znanych fotografów oraz trików, które można stosować w fotografii całych zbiorowisk i ekosystemów, aby nie były to wyłącznie zdjęcia o charakterze dokumentacyjnym.

W makrofotografii dowiesz się jak używać różnego rodzaju  ogniskowych, różnego rodzaju obiektywów, obiektywów m 42, tworzyć ciekawy bokach, komponować obrazy nie tylko na zasadzie ekstremalnego makro jak i fotografii zbliżeniowej gdzie drugi plan odgrywa ważną rolę, dowiesz się jak fotografować w skali 1:1 i mniejszej stosowaniem różnych akcesoriów obiektywów i ogólnie sprzętu. Dowiesz się jak używać telefonu komórkowego w  fotografii zbliżeniowej tak, aby nie były to kolejne banalne fotki.

Zapraszam do galerii poszczególnych warsztatów oraz na moją stronę www.szymonwojcikfoto.eu, na której znajdziecie o wiele więcej ciekawych, przyrodniczych kadrów.

 

Do góry ^
Copyright © 2021 kreatywne-foto-warsztaty.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Intellect.pl