Fotografia przyrodnicza

Fotografia architektury

Fotografia krajobrazowa

Świat zapomnianych świątyń, kapliczek i samotnych krzyży - 3 - dniowe warsztaty na Podlasiu, Roztoczu i w Beskidzie Niskim

Powiększ
Te oryginalne warsztaty to nie tylko okazja do nauki mnóstwa technik fotograficznych, ale również odwiedzenia ciekawych historycznie i krajobrazowo regionów Polski.

Te oryginalne warsztaty to nie tylko okazja  do nauki mnóstwa technik fotograficznych, ale również odwiedzenia ciekawych historycznie i krajobrazowo regionów Polski.

W Beskidzie Niskim skupimy się na poszukiwaniu kadrów z udziałem samotnych krzyży i kapliczek. Odwiedzimy cerkiwie, w których poznamy techniki wykonywania panoram pionowych, a na wojskowych cmentarzach z I wojny sporóbujemy oddać atmosferę tych miejsc.

Roztocze również oferuje nam sporo zapomnianych miejsc, pozostałości po zamieszkującej je przed wojna ludności o wyznaniu prawosławnym.

Podlasia z kolei chyba nie trzeba nikomu reklamować....... w wielu miejscach nadal można cofnąć się nieco w czasie. Te walory przyciągają w region wielu turystów i fotografów.

6 września 2016

Zobacz wszystkie aktualności

Do góry ^
Copyright © 2021 kreatywne-foto-warsztaty.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Intellect.pl